Elon Musk Tesla Model 3 Tanıtımının Üçüncü Kısmı Olacağını Onayladı

Dün gece, beklenmeyen Tesla ürünü tanıtımından hemen önce CEO Elon Musk “Model 3 tanıtımı ikinci kısım derken buna atıfta bulunuyordum.” diye bir tweet atmış, ben de sitenin Twitter ve Facebook hesaplarından bunu duyurmuştum. Ancak sonucunda tanıtılan şey Model 3 özelinde değil Tesla özelinde, arabaların hepsinin tamamen kendini kullanabilmeye hazır olmasıydı, Model 3 de bu arabalardan biriydi.

Ancak Model 3 detaylarını hala hiç bilmiyoruz. Mesela 1 Nisan 2016 tanıtımında ve diğer yakalanan prototiplerde gördüğümüz iç tasarım ve kabinin baştan aşağı değişeceği bilgisi verilmişti. Prototiplerde direksiyon arkasında bir gösterge paneli yok. Tesla Model 3 çıktığında sadece otonom olmayacağına göre muhtemelen daha önceden detaylı analizini yaptığım Tesla Glass daha sonra tanıtılacak şeyler arasında.

Ayrıca Tesla Model 3‘ün belki de en çok eleştirilen yanı olan ön tasarımın değişeceği, hatta değiştiği bildiklerimiz arasında. Son olarak da pil boyutları, performans modelleri, menzil, şarj hızı, olacak renkler vb. çoğu detay daha öğreneceklerimiz arasında.

Bugün ise yine kendisi için en büyük iletişim mecrası haline gelen Twitter’da Elon Musk, Model 3 tanıtımının 3. bir kısmının olup olmayacağı ile ilgili soruya “Tabii ki.” yanıtını verdi.

Bu tanıtım muhtemelen 2017’de gerçekleşecektir ve tabii ki yine en yakından bunu aktarıyor olacağım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Ana sayfa Forumlar Elon Musk Tesla Model 3 Tanıtımının Üçüncü Kısmı Olacağını Onayladı

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Emir tarafından 20/10/2016 at 18:38 tarihinde güncellendi.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.