Ana sayfa Forumlar TeslaTürk.com Haber / Yazı Tartışma Forumu BMW i3: Birinci Ay İzlenimleri [Video]

Bu konu 8 yanıt ve 7 izleyen içeriyor ve en son  Altan tarafından 20/05/2017 at 16:37 tarihinde güncellendi.

9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Yazar
    Yazılar

Emir
    Yönetici

Kiralık bir DMA Basic ile 15 ay ve 47,000km sonrası ikinci elektrikli arabam olarak 2014 model bir BMW i3 tercih ettim. Şimdi de bu BMW i3 ile 1 ay ve 4000km’yi geçtim. BMW i3 kararımı açıkladığım yazıdan beri pek çoğunuz izlenimlerimi soruyor, merak ediyordu. Ben de bu sefer görüşlerimi video olarak paylaşmayı seçtim. İyi seyirler!

Bundan sonra da bu tarz görüş, açıklama içeren şahsi anlatımlarda video ile devam etmeyi düşünüyorum. Eleştirilerinizi, yorum ve yönlendirmelerinizi bekliyorum. Elektrikli yolculuğa devam!

Ahmet
    Katılımcı

Vlog devam!
    elektrikli araç meraklısı ve bir tesla aşığı olarak takipteyim Emir.

• Bu yanıt 6 ay 1 hafta önce önce  Ahmet tarafından değiştirildi.

YASİN
    Katılımcı

Yeni videolarını bekliyoruz Emir Bey. çok güzel olmuş.

brk
    Katılımcı

Video iyiydi. Takipteyiz.

Teşekkürler.

tercih34
    Katılımcı

elinize sağlık

A sütünuna 40,000 km oldu alışamadık kafamızı eğmeye devam edelim 🙂

buluttan ısıtırsanız -1 , 0 derecelerde araç içi 23 derecede bırakırsanız akşam , 20 dakika önce oratalama yüzde 5 şarzınızı yer elektiriğe bağlı olmadan buluttan ısıtma hesap yapmak lazım ..

kumanda tuşunda da ısıtma tercihim mevcut bazen çoçuklar bastımı diye korkarım 🙂

gece tarifesini test ettim hep kazık yedim bedaştan 🙂

video çok gürültülü yaka mikrofonu tavsiyem 🙂

bmw i3

Emir
    Yönetici

Herkese teşekkürler değerli yorumlarınız için 🙂

En yakın zamanda daha yeni videolar ile karşınızda olacağım inşallah. Daha önceden çektiğim ama montajı adam edemediğimden çekindiğim çok da memnun kalmadığım videolar vardı, onları da adam edebildiğim kadarı ile yayınlayacağım inşallah.

tercih34
    Katılımcı

merakla bekliyoruz

bir tavsiye daha direksiyonum 300,000 km kullanılmış gibi oldu. bence bmw hatası sizinkide berbat olmadan kılıf falan geçirin

bmw i3

Oğuzhan
    Katılımcı

Elektrikli arabam olmamasına rağmen siteye kayıt oldum çünkü aşırı merak ediyorum ve bir kaç sene sonra elektrikli araba almak istiyorum. DMA videolarını paylaşabilirseniz çok iyi olur vlog yapmaya devam edin bence video çok iyi olmuş ellerinize sağlık iyi akşamlar

Altan
    Katılımcı

Emir Merhaba, video için eline sağlık, en az yazıların kadar seri 🙂 (Şaka:P kalemin daha kıvrak) Bilgilendirmelerin teşekkürler, iyi bir tercih olmuş, çok seri araç; (meraklısına: yolda porsche kadar seri “makas” yapıyor, aman denemeyin.) Autoshowda yeni Zoe vardı ama bakamadım görevli eleman görevli hostese yazacağım diye “kapattık” deyip araca baktırmadı. Neyse, dediğin gibi malzeme-işcilik kapasitesi bmw’nin yanına yaklaşamaz. Bi sonraki videoda bmw iremote ve diğer konfor öğelerini de analatırsan güzel olur.Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.

9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.