Ana sayfa Forumlar TeslaTürk.com Haber / Yazı Tartışma Forumu BMW i3 Elektrikli Araba Muayenesi

Bu konu 1 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Raşit tarafından 23/08/2017 at 11:14 tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar

Emir
    Yönetici

Takip edenler bilir, bildiğiniz gibi bundan yaklaşık 4 ay önce ikinci elektrikli otomobilim olarak 2014 model bir BMW i3 almıştım. Geçtiğimiz Pazartesi günü de arabanın üçüncü yıl muayenesi gelmişti. Muayene bir elektrikli arabanın zaten çok az olan masraflarından biri.

Egzoz olmadığı için egzoz emisyon pulundan muayenede muafız. Yani hem daha az uğraş, hem de az da olsa daha az masraf. Ayrıca alışılmışın dışında parçalar ve çok az miktarda parça olduğu için insanların tepkileri, araçla ilgili soruları da enteresan oluyor. Esasında normal bir araba muayenesinden pul olmaması hariç çok farklı olmasa da muayenenin videosunu çekebildiğim kadar çektim. İyi seyirler.

Raşit
    Katılımcı

Merhaba,

Forum “Tesla Turk”, otomobil BMW i3.
    Neye niyet, neye kısmet (-;

Neyse; Model 3 olmamış fakat i3 olmuş. “Hiç olmazsa amorti ikramiyesi tutmuş” tadında bir benzeşme yakalanmış durumda.

NOT: Kasım 2017 itibarıyla benim de deneyim sahibi olacağım ilk fenni muayene kapsamındaki tecrübeni paylaştığın video için teşekkür ediyorum.

Keyifli sürüşler…

Raşit

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.