Ana sayfa Forumlar TeslaTürk.com Haber / Yazı Tartışma Forumu Türkiye’ye Tesla İthal Etmek

Bu konu 10 yanıt ve 4 izleyen içeriyor ve en son  mehmet.e tarafından 12/08/2016 at 22:43 tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 11 ile 12 arası (toplam 12)
  • Yazar
    Yazılar

azadi

Merhabalar,
    Tesla arayışı içinde olanlar için inanılmaz faydalı bir kaynak, emeği geçenlere teşekkürler.

2. el getirmek ile ilgili soruları olmuş bazı arkadaşların, bu konuda pratik bir çalışması olan yada bilgisi sahibi var mı ziyaretçiler arasında ?

2016’da sıfır araç getirenlerde tecrübelerini aktarırlarsa çok seviniriz.

mehmet.e

ikinci el için konuşuyorum vergiler hesaplanirken kasko bedeli uzerinden vergi hesaplanir. Bu aracin kasko bedeli trde ne ise odur. ayrica buna navlun eklenir. sonra otv ve kdv eklenir.yani ikinci el almanın hiç bir esprisi kalmaz.

ben de tesla hayranıyım ancak servisi olmayan bir aracı almak ülkemizde çok riskli.hangi aracın camı aynası kırılmıyor yaygın serviste gidip hemen yaptırabilirsiniz ama teslanın yan camı kırıldı ne olacak hollandadan parça beklenecek ayna kırıldı aynı hesap.

adamlar daha trde servis vermiyor bu çok sıkıntı. hele birde garanti durumlarında aracın incelenmesi için yurtdışına çıkarmanız gerekecek.300 bin tl verip bu durumlarla karşılaşmak bana göre değil.

ve kesinlikle ama kesinlikle kapalı garajı olmayanların alması büyük risk.inallah trdeki bir servisler anlaşırlarsa o zaman gönül rahatlığı ile binilebilir

2 yazı görüntüleniyor - 11 ile 12 arası (toplam 12)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.