İşte Tamamen Cam Tavanlı Tesla Model S

Tesla Model S‘e bir ay kadar önce düz tavan ve panoramik açılır cam tavan seçeneğinden sonra fiyat olarak tam ikisinin ortasına konuşlandırılan tamamen cam tavan seçeneği sunulmuştu.

Yeni opsiyonda tavan açılmıyor ama önden arkaya tamamen cam ve ortada camı bölen bir kolon, bağlantı vs. yok. Önen arkaya kesintisiz cam ile ferah bir ortam sunuyor. Yeni opsiyonun güvenlik anlamında hiçbir fedakarlık yapmadığını, bu yüzden geliştirilmesinin uzun sürdüğünü CEO Elon Musk twitter üzerinden paylaşmıs ve şiddetle tavsiye etmişti. Ancak yeni opsiyonun detaylı resimlerini görememiştik.

Bugün ise reddit’te tamamen cam tavan opsiyonuna sahip Tesla Model S‘in kısa bir videosu paylaşıldı. Şahsi fikrim sunrooflu araçlarda da sunroofun ne kadar az kullanıldığını görmüş birisi olarak tamamen cam tavan seçeneğinin çok güzel olduğu. Özellikle yukarıdaki videoda en arkaya kadar görünmesi ile ferahlık hissini tahmin edebilirsiniz.

Bu sırada Tesla’nın da Tesla Glass bölümünün icraatlarını izlemek keyifli olacak gibi duruyor. Tesla Model 3‘ün de ön cam kolonu sonrasında kesintisiz bagaja kadar cam bir tavana sahip prototipi, Model X‘in en büyük ön cam ile üretilmesi Tesla’nın cam bölümü Tesla Glass ile iddialarını hissettiriyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Ana sayfa Forumlar İşte Tamamen Cam Tavanlı Tesla Model S

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Emir tarafından 30/11/2016 at 20:26 tarihinde güncellendi.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.