Tesla Model 3 Rezervasyonlarında Mevcut Tesla Sahiplerine Öncelik

model-3-teaser2

31 Mart’ta gerçekleşecek Tesla Model 3 tanıtım etkinliğine artık günleri sayarken bilgiler gelmeye devam ediyor. Etkinliğin daha samimi bir şekilde küçük bir kalabalık ile yapılacağı dedikoduları basına çok davet gitmemesinden çıkmaya başlamıştı ki bugün ortaya çıkan davetiyeler ile doğrulandı.

800 Davetli;

Tanıtımda davetli sayısı sadece 800. Bunların da 650’si rastgele seçilmiş mevcut Model S ve Model X sahipleri. Kalan 150’nin de bir kısmını basın, bir kısmını yönlendirme programı aracılığı ile ödül kazananlar ve Tesla’nın özel davetlileri oluşturuyor.

Rezervasyonda Müşteri ve Çalışanlara Öncelik

Tesla yine davetiyelerde yazdığına göre tanıtım ile beraber başlayacak rezervasyonlarda bugüne kadar Tesla’yı başlatması ve firmaya inanıp ayakta tutanlar olmaları nedeni ile mevcut Tesla müşterilerine ve çalışanlarına öncelik tanıyacak. O rezervasyon sahipleri Model 3‘lerini daha erken teslim alabilecek. Tesla’nın dünyada 100,000’den fazla müşterisi ve 15,000 çalışanı var.

Tesla bugün aşağıda gördüğünüz Model 3 teaser resmini paylaştı.

tesla-model-3-teaser

Davetiyelerden öğrendiklerimiz dışında bildiklerimiz CTO JB Straubel’in daha önce bahsettiği ve bir analistin doğruladığı gibi Model 3‘ün üçüncü nesil araç olarak tamamen yeni bir teknoloji ile yapılacağı ve Model S‘ten %20 daha küçük olup BMW 3 serisi, Audi A4, Mercedes C sınıfı klasmanında olacağı. 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Ana sayfa Forumlar Tesla Model 3 Rezervasyonlarında Mevcut Tesla Sahiplerine Öncelik

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Emir tarafından 17/03/2016 at 10:20 tarihinde güncellendi.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.