Tesla Model 3’ü Beklerken Son MTV’lerinizi Bonus Kolaylığı ile Ödeyin

Sitemizin müdavimlerinin Tesla Model 3‘ten haberi vardır. 2017 sonunda teslimlerine başlanacak, BMW 3, Audi A4, Mercedes C serisi fiyat ve segmentinde, Tesla Model S ve Tesla Model X‘e kıyasla daha uygun fiyatlı, kitlelerin elektrikli otomobili.

Tesla Model 3 konusunda bu dünyaya gönül vermişler olarak hepimiz heyecanlıyız. Tesla Model S, yurtdışında Mercedes S, Audi A8, BMW 7 segmentinde ‘premium sedan’ sınıfına giriyor ancak satışlarında hem cazibesi hem uzun vadedeki faydalarından dolayı normalde o fiyat segmentinde olmayan kişilerden yüksek talep gördü. İnsanlar bütçelerini zorlayıp, normalde o fiyat skalasına asla çıkmayacakken Model S aldı. Hatta Alman devlerinin kalesi Avrupa’da bile Audi ile BMW satışlarını geçti.

Bunun sebeplerinde Tesla’nın sahip olduğu teknoloji ile kattığı ekstra değer yanında bir elektrikli otomobilin uzun vadede masrafının içten yanmalıya kıyasla neredeyse olmaması da var. En az yakan dizel bir otomobil günlük kullanım koşullarında 100km’de ortalama 30 lira yakıt yakarken, elektrikli otomobiller sadece 6TL değerinde elektrik harcıyor. Hatta gece elektriğinde evinizden şarj ederseniz 100km maliyeti 3.5TL’ye kadar düşebiliyor. Bu aradakı fark yıllık 30,000km kullanımda sırf yakıttan 8,000₺ oluyor. Bunun dışında bir dizel ya da benzinli aracın periyodik olarak 20. yüzyıl malzemeleri, yani triger kayışı, filtre, yağ gibi elektrikli otomobillerde olmayan parçalarının değişmesi gerekirken binlerce hareketli parça, elektrikli motorun tek hareketli parçasına kıyasla daha fazla arıza çıkarttığı için yılda ortalama 2,000₺ da bakım avantajınız oluyor.

Son olarak ise ülkemiz durumuna özel, elektrikli araçlar MTV’den muaflar. Bizler Tesla Model 3’ün yolunu dört gözle bekleyenler olarak Tesla Model 3 rezervasyon sahipleri Facebook grubundayız ve sizleri de bekliyoruz. Tesla Model 3’ün yolunu gözlerken son birkaç MTV ödemenizi en azından güzel bir ayrılık olsun diye Garanti Bonus avantajları ile gerçekleştirebilirsiniz.

MTV yılda 2 kez ödeniyor ve son ödeme tarihleri her yılın 31 Ocak ile 31 Temmuz’u. Bankaların kredi kartlarıyla ya da peşin yapılabilen MTV ödemesi için özellikle Bonus kredi kartı, kampanyaları ile kullanıcılarına MTV ödemelerinde büyük avantaj sağlıyor. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den,BonusFlaş, Garanti İnternet Şubesi, Garanti Cep Şubesi, 444 0 333 Alo Garanti’den veya şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından yapılan tüm MTV ödemelerinde Bonus 3 taksit fırsatı sunuyor.