TeslaTürk.com 1 Yaşında!

Bugün TeslaTürk.com 1. yaşını doldurdu. Tam bir sene önce bugün “Çok Gizli Tesla Motors Ana Planı” başlığı ile, Tesla Motors CEO’su Elon Musk‘ın 2006 yılında yayınladığı blog yazısının tercümesini yayınlarak bu projemi hayata geçirmiştim.

Tamamen elektrikli araba ve Tesla Motors’a olan ilgimden doğan ve hala işten arta kalan zamanda hobim olarak devam ettirdiğim bu sitede 1 yılda;

  • 186 adet yazı yayınladım.
  • Toplamda 100,000’den fazla tekil okuyucuya ulaştım.
  • Bu okuyucular yazıları toplamda yarım milyona yakın kez okudu.
  • Site 189 kayıtlı üyeye ulaştı.
  • Türkiye’de Tesla sahibi birçok okuyucu ile tanıştım, Tesla ithal etmek isteyenlere bilgim dahilinde elimden geldiğince yardımcı oldum, aynı vizyonu paylaşan birçok okuyucu ile tanıştım.

Bu geçtiğimiz bir senede destek olan, paylaşımlarımı okuyan tüm okuyuculara teşekkürler. Tesla Motors ve elektrikli otomobiller ile ilgili en kaliteli içeriğe sahip, güncel Türkçe site ve elektrikli otomobil severler için bir portal olmaya elimden geldiği kadar devam edeceğim. Sizler de bana forumdan, iletişim formundan, bilgi@teslaturk.com email adresinden ulaşabilir, olumlu/olumsuz eleştiriler ile sitenin gelişimine destek olabilir veya aynı tutkuyu paylaşıyorsanız içerik konusunda da destek olabilirsiniz.

Teşekkürler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Ana sayfa Forumlar TeslaTürk.com 1 Yaşında!

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Emir tarafından 18/01/2016 at 12:43 tarihinde güncellendi.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.