Yeni Tesla Model 3 Sürüm Adayı Resimleri

tesla3a01-e1493388685149

Tesla Model 3 üretimi için hedef tarih Temmuz 2017 yaklaşıyor. Son yılların en heyecan verici projelerinden biri olan Tesla Model 3, Elon Musk’ın twitter üzerinden sürekli anlattığı üzere, esasında Tesla Model S‘in uygun fiyatlı hali. Dünya çapında 1000$ ön ödemeli 400,000’den fazla ön sipariş alan Tesla Model 3 için rezervasyon sahipleri bir seneyi aşkın bir süredir bekliyor.

Bu sırada Tesla’nın merkezi Fremont/Kaliforniya ve çevresinde Tesla Model 3’ün üretim adaylarını yollarda görenler paylaşıyor. Göze çarpan çok ciddi değişiklikler olmasa da bu beyaz rengi ilk kez görüyoruz. Son testler üretim bandı testince bir hafta fabrika kapatılarak üretilmiş bu sürüm adayı Model 3’ler üzerinden gerçekleşiyor. Daha sonra Temmuz gibi üretimin başlaması ardından Ağustos 2017’de Tesla ve SpaceX çalışanlarının Model 3’lerinin teslimi ile maceraya atılacağız.

Son saha testleri de bu Tesla’ya yakın ve olası bir durumda hızlı pozisyon alınabilecek ekip üzerinden gerçekleştikten sonra teslimler ABD’nin batı yakasından doğuya doğru, en son Avrupa Birliğinin elektrikli araçta öncü ülke pazarları üzerinden yine doğuya doğru bize kadar gelecek. Siz de eğer Tesla Model 3 rezervasyonu yaptıysanız facebook grubumuza bekleriz. Benim tahminim Türkiye’deki ilk teslimlerin en iyi ihtimalde 2018 yaz sonu, en kötü ihtimalle de 2019 ilkbahar başında gerçekleşeceği.

O zamana kadar resimlerin ve sitedeki diğer nice Model 3 haberlerinin tadını çıkartabilir, en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Ana sayfa Forumlar Yeni Tesla Model 3 Sürüm Adayı Resimleri

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Emir tarafından 29/04/2017 at 11:41 tarihinde güncellendi.

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.